Elektrox CFL 200 W Grow 6500 K
55.96 €
Sijalka Elektrox CFL 200 W Grow 6500 K ima širok spekter svetlobe in je primerna za obdobje vegetacije rastlin.
Sijalka Elektrox CFL 200 W Grow 6500 K
Sijalka Elektrox 200 W Grow 6500 K je primerna za obdobje vegetacije. Širok spekter svetlobe vam zagotavlja odlične rezultate pri rasti (vegetaciji). Zelo majhna emisija toplote vam omoča, da sijalko približate rastlini do zelo majhne razdalje. S tem boste izkoristili vsak Lumen. Ne potrebuje dušilke za delovanje!
LASTNOSTI
- Tip sijalke – CFL
- Moč – 200 W
- Grlo / Okovje – E40
- Temperatura barve – 6500 K
- Primerna za obdobje – Rasti
- Ne potrebuje dušilke za delovanje
| PROIZVAJALEC | Elektrox |
| MODEL | Grow / Rast |
| MOČ | 200 W |
| TEMPERATURA BARVE | 6500 K |
| OKOVJE / GRLO | E40 |
| ENOTE | 6U |
| BARVNI SPEKTER | Belo / Modra |
| TEŽA | 1 kg (bruto) |
| PREMER | 85 mm |
| DOLŽINA | 400 mm |
| FREKVENCA | 50 / 60 Hz |
| NAPETOST | 220 – 240 V |
Morda vas zanima tudi
-
Active Eye očala
20.89 € -
Azerwing Large Vega Green 95%
161.60 € -
DLI Joule Series 1000 W DE Dimmable
626.84 €
-
Lumatek 600 W (Dimmable)
207.00 € -
Lepilni trak X-Weave 45 m
15.97 € -
Sylvania SHP-TS 150 W / 2050 K
22.46 €










