Elektrox CFL 125 W Grow 6500 K
47.42 €
Varčna sijalka Elektrox CFL 125 W Grow z barvnim spektrom, idealnim za obdobje rasti.
Sijalka Elektrox CFL 125 W Grow 6500 K
Širok spekter svetlobe zagotavlja odlične rezultate pri rasti (vegetaciji). Zelo majhna emisija toplote omogoča, da sijalko približate rastlini do zelo majhne razdalje. S tem boste izkoristili vsak Lumen. Ne potrebuje dušilke za delovanje!
LASTNOSTI
- Tip sijalke – CFL
- Moč – 125 W
- Grlo / Okovje – E40
- Temperatura barve – 6500 K
- Primerna za – Obdobje rasti
- Ne potrebuje dušilke za delovanje
| PROIZVAJALEC | Elektrox |
| MODEL | CFL / Grow |
| MOČ | 125 W |
| TEMPERATURA BARVE | 6500 K |
| GRLO / OKOVJE | E40 |
| TEŽA | 1 kg (bruto) |
| PREMER | 85 mm |
| DOLŽINA | 400 mm |
| FREKVENCA | 50 / 60 Hz |
| NAPETOST | 220 – 240 V |
Morda vas zanima tudi
-
Elektrox CFL 125 W Bloom 2700 K
52.22 € -
Active Eye očala
20.89 €
-
dPapillon 315 W
497.79 € -
Lumatek 600 W (Dimmable)
207.00 € -
DLI Joule Series 1000 W DE Dimmable
626.84 € -
Daystar 150 mm
136.00 €










