Elektrox CFL 125 W Dual Spectrum 6500 K / 2700 K
53.39 €
Sijalka Elektrox CFL 125 W Dual Spectrum 6500 K / 2700 K je primerna za obdobje rasti in cvetenja.
Sijalka Elektrox CFL Dual Spectrum 125 W (Grow + Bloom)
Polovica sijalke ima svetlobo primerno za vegetacijo 6500 K, druga polovica ima svetlobo primerno za cvetenje 2700 K. Zelo majhna emisija toplote vam omoča, da sijalko približate rastlini do zelo majhne razdalje. S tem boste izkoristili vsak Lumen. Ne potrebuje dušilke za delovanje!
LASTNOSTI
- Tip sijalke – CFL
- Moč – 125 W
- Grlo / Okovje – E40
- Temperatura barve – 2700 K / 6500 K
- Primerna za – Obdobje rasti in cvetenja (Dual / Agro)
- Ne potrebuje dušilke za delovanje
| PROIZVAJALEC | Elektrox |
| MODEL | Dual spectrum / Agro |
| MOČ | 125 W |
| TEMPERATURA BARVE | 6500 K – 2700 K |
| GRLO / OKOVJE | E40 |
| ENOTE | 6U |
| SPEKTER | Bela / Modra |
| TEŽA | 1 kg (bruto) |
| DIAMETER | 85 mm |
| DOLŽINA | 400 mm |
| FREKVENCA | 50 / 60 Hz |
| NAPETOST | 220 – 240 V |
Morda vas zanima tudi
-
DLI Joule Series 1000 W DE Dimmable
626.84 € -
Sylvania Neon Gro-lux 18 W
9.37 €
-
DLI Joule Series 1000 W DE Dimmable
626.84 € -
Elektrox CFL 125 W Bloom 2700 K
52.22 € -
Elektrox CFL 200 W Bloom 2700 K
55.96 €








