GIB 400 W HPS Pure Bloom XTreme 2080 K
44.84 €
Sijalka GIB 400 W HPS Pure Bloom Spectrum XTreme Output 2080 K je bila zasnovana za spodbujanje in krepitev cvetenja, fruktifikacijo rastlin in povečanje pridelka.
Sijalka GIB 400 W HPS Pure Bloom XTreme 2080 K
HPS sijalka je primerna za fazo cvetenja / fruktifikacije. GIB Lighting 400 W Pure Bloom HPS je nova izboljšana serija za vse ljubitelje rastlin, ki želijo gojiti uspešno ampak ekonomično. Idealno za vrtičkarje, zaprte prostore (grow box) in za prezimovanje tropskih rastlin. Zasnovana za spodbujanje in krepitev cvetenja, fruktifikacijo rastlin in povečanje pridelka. Primerna za paradižnike, vrtnice, kumarice, sončnice, itd…
LASTNOSTI
- Moč – 400 W
- Temperatura barve – 2080 K
- Grlo / Okovje – E40
- Primerna za – Fazo cvetenja
| PROIZVAJALEC | GIB Lighting |
| MODEL | Pure Bloom Spectrum |
| TIP | HPS |
| MOČ | 400 W |
| GRLO / OKOVJE | E40 |
| TIP STEKLA | Hard Glass |
| LUMNI (lm) | 56.000 lm |
| POREKLO | Nemčija |
| TEMP. BARVE | 2080 K |
| NAPETOST | 230 V |
| FREKVENCA | 50 Hz |
| PAR | 740 μmol / s |
| TEŽA | 250 g |
| PRIMERNA ZA | Obdobje cvetenja |
Morda vas zanima tudi
-
Sylvania SHP-TS 150 W / 2050 K
22.46 € -
Lumatek 600 W (Dimmable)
207.00 €
-
Lumatek 600 W (Dimmable)
207.00 € -
Lepilni trak X-Weave 45 m
15.97 € -
Raptor 6
341.00 € -
Nobel 315 W CMH 4200 K
94.32 €









