Lumatek MH / 400 W / 6400 K
34.59 €
Sijalka Lumatek Full Spectrum MH 400 W / 6400 K ima povečan svetlobni spekter modre barve, ki služi za hitrejšo vegetacijo, ter stabilno in zdravo rast rastlin.
Sijalka Lumatek Full Spectrum MH 400 W / 6400 K
Sijalka je primerna za obdobje rasti! Lumatek je novim MH Full Spectrum sijalkam povečal svetlobni spekter modre barve, ki služi za hitrejšo vegetacijo, ter stabilno in zdravo rast rastlin, kar omogoča bogato žetev kasneje.
Lumatek MH sijalke so med najbolj pogosto uporabljenimi sijalkami na trgu in so namenjene za začetnike na področju gojenja rastlin v zaprtih prostorih, kot tudi za strokovnjake.
Za delovanje sijalke je potrebna dušilka / ballast.
LASTNOSTI
- Grlo / Okovje – E40
- Metal Halide sijalka (MH)
- Barva svetlobe – 6400 K
- Moč – 400 W
- Svetilnost – 35.000 lumnov
- Primerna za – Fazo rasti rastlin
| PROIZVAJALEC | Lumatek |
| TIP | MH |
| MODEL | Full Spectrum MH |
| MOČ | 400 W |
| NAPETOST | 240 V |
| FREKVENCA | 50 Hz |
| TEMPERATURA BARVE | 6400 K |
| SVETILNOST | 35.000 Lm |
| GRLO / OKOVJE | E40 |
| DOLŽINA | 34 cm |
| MASA | 400 g |
| TOK | 4,6 A |
| DIMENZIJE EMBALAŽE | 380 x 85 x 85 mm |
| PRIMERNA ZA | Fazo rasti |
Morda vas zanima tudi
-
Daystar 150 mm
136.00 € -
Sylvania Neon Gro-lux 18 W
9.37 €
-
Azerwing Large Vega Green 95%
161.60 € -
Lumatek 600 W (Dimmable)
207.00 € -
GIB Lighting NXE 400 W / 240 V
167.34 € -
Sylvania SHP-TS 150 W / 2050 K
22.46 €










