Osram Vialox NAV-T 1000 W / 2000 K
105.00 €
Sijalka Osram Vialox NAV-T 1000 W / 2000 K proizvaja svetlobo v oranžno / rdečem delu spektra in je primerna za obdobje cvetenja rastlin.
Sijalka Osram Vialox NAV-T 1000 W / 2000 K
Osram 1000 W nav-t hps žarnica je svetla single-spectrum žarnica z razmeroma dolgo življenjsko dobo za uporabo v fazi cvetenja. Te odlične žarnice zagotavljajo velike plodove. Visoka moč cvetlične žarnice je idealna za velike šotore in growbox-e. Svetilka proizvaja svetlobo v oranžno / rdečem delu spektra za obilno cvetenje. Ker ne proizvaja modre svetlobe, ta svetilka ni primerna za vegetativno rast. Osram nav-t žarnice so zasnovane tako, da imajo nekoliko daljšo življenjsko dobo kot druge HPS svetilke.
LASTNOSTI
- Barvna temperatura – 2000 K
- Okovje / Grlo – E40
- Življenjska doba – 20.000 ur
- Moč – 1000 W
- Made in Germany
- Primerna za – Fazo cvetenja
| PROIZVAJALEC | Osram |
| MODEL | Vialox NAV-T |
| MOČ | 1000 W |
| TEMP. BARVE | 2000 K |
| TOK | 10,6 A |
| OKOVJE / GRLO | E40 |
| BARVNI SPEKTER | Oranžna / Rdeča |
| TEŽA | 300 g |
| NAPETOST | 110 V |
| PRIMERNA ZA | Fazo cvetenja |
Morda vas zanima tudi
-
GIB Lighting NXE 400 W / 240 V
167.34 € -
dPapillon 315 W
497.79 €
-
Sylvania Neon Gro-lux 18 W
9.37 € -
Daystar 150 mm
136.00 € -
Elektrox CFL 200 W Bloom 2700 K
55.96 € -
DLI Joule Series 1000 W DE Dimmable
626.84 €










