Elektrox CFL 250 W Bloom 2700 K
81.83 €
Varčna sijalka Elektrox CFL 250 W Flower 2700 K je primerna za obdobje cvetenja.
Sijalka Elektrox CFL 250 W Flower (Bloom) 2700 K
Širok spekter svetlobe vam zagotavlja odlične rezultate pri cvetenju (fruktifikaciji). Zelo majhna emisija toplote vam omogoča, da sijalko približate rastlini do zelo majhne razdalje. S tem boste izkoristili vsak Lumen. Okovje E40. Ne potrebuje dušilke za delovanje!
LASTNOSTI
- Tip sijalke – CFL
- Moč – 250 W
- Temperatura barve – 2700 K
- Grlo / Okovje – E40
- Primerna za – Obdobje cvetenja
- Ne potrebuje dušilke za delovanje
| PROIZVAJALEC | Elektrox |
| MODEL | CFL / Bloom |
| MOČ | 250 W |
| TEMPERATURA BARVE | 2700 K |
| GRLO / OKOVJE | E40 |
| TEŽA | 1 kg (bruto) |
| PREMER | 85 mm |
| DOLŽINA | 400 mm |
| FREKVENCA | 50 / 60 Hz |
| NAPETOST | 220 – 240 V |
Morda vas zanima tudi
-
DLI Joule Series 1000 W DE Dimmable
626.84 €
-
Elektrox CFL 125 W Bloom 2700 K
52.22 € -
Raptor 6
341.00 €









